Головна /
Товари та послуги /
Пластикова тара /
Пластикові палети /
Пластиковий піддон Р15 посилений 1200х800 мм

Пластиковий піддон Р15 посилений 1200х800 мм

Пластиковий піддон Р15 посилений 1200х800 мм, фото 1
Пластиковий піддон Р15 посилений 1200х800 мм, фото 2
Пластиковий піддон Р15 посилений 1200х800 мм, фото 3
посилений
Пластиковий піддон Р15 посилений 1200х800 мм, фото 1
Ціну уточнюйте
 • Габарити ДхШхВ (мм) - 1200х800х145
 • Матеріал - PP / PE
 • Застосування - штабелювання, стелажне зберігання, перевезення
 • Допустиме навантаження (кг) статичне / динамічне / стелажне - 5000/1500/1500
 • Вкладається один в один при транспортуванні
 • Виробництво - Євросоюз
Оформити запит онлайн

Технічна інформація

Характеристики Пластиковий піддон Р15 посилений 1200х800 мм
форматєвропаллет (EUR-палета, європіддон)
Габаритний розмір1200х800х145 мм
Навантаження статичні (в стані спокою на рівній поверхні)1500 кг
Навантаження динамічні (при переміщенні вилочною технікою)1500 кг
Навантаження на стелажах висотного зберігання5000 кг
Вага нетто15 кг
Призначеннядля укладання (штабелювання), для стелажів висотного складування (стелажного зберігання), імпортно-експортних операцій
Застосування"для виробничих ліній, вантажних перевезень,
складів готової продукції "
Верх (настил)щілинний
Поверхня настилуантиковзаюча (пупирчата)
Основаспеціальна форма ніжок
Особливостітовстостінна монолітна конструкція,вкладаються один в одний
Перевагикомпактне зберігання порожніх піддонів, універсальність, легка власна маса, високі навантаження, доступна ціна, ударостійкість, довговічна експлуатація
Транспортування порожньої тариконусна форма ніжок - вкладаються один в одний
Посиленняпосилені вбудованими 3-ма оцинкованими сталевими профілями
Сертифікація1. Гігієнічний сертифікат виданий Національним інститутом охорони здоров'я - Національний інститут гігієни (NIZP-PZH Польща). 2. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба)
Гігієнічністьлегкість миття, не вимагають фітосанітарної обробки
МатеріалPP (поліпропілен) / PE (поліетилен) рециклінг
Діапазон температурвід -30 ° C до +70 ° C
Вилочне підхопленнячьотирьохзахідний
Наявність обмежувальних стоперів (бортів) по периметрувідсутні
Інші варіанти виконанняне передбачено
Колірчорний
Інші доступні кольорине передбачені
виробництвоЄвропейський Союз
Експлуатаційні характеристикистійкість до старіння, впливу вологи, сонця і морозу; хімічна стійкість до впливу лугів, солей, кислот; діелектричність; безпечність для людини
Захист навколишнього середовища100% переробляється (виріб повністю придатний для переробки та подальшого використання)

Опис товару

Основні дані

Посилений пластиковий піддон Р15 має габаритні розміри європалети - 1200х800х145 мм і призначений для транспортування різних вантажів, а також для розміщення на підлозі (в тому числі і штабелювання) і на стелажах. Завдяки товстостінній монолітній конструкції, посиленої 3-ма оцинкованими металевими профілями, виріб здатний витримувати значні навантаження - до 5000 кг - статичні, по 1500 кг - динамічні і стелажні.

Чотиристоронній підхоплення вилковими навантажувачами істотно полегшує і прискорює обробку вантажів і дозволяє робити навантаження/вивантаження з мінімальним залученням ручної праці. Власна вага 15 кг, поверхня щілинна з антиковзаючим покриттям, що дає можливість стабілізувати розміщений вантаж в процесі його переміщення.

Додаткові варіанти виконання

Європіддони пластикові цієї модифікації (див. фото) поставляються в стандартному варіанті виконання - зі спеціальною формою ніжок, що дозволяють вкладати їх в стопки до 30 шт. і в висоту до 2,5 метрів, щілинною поверхнею, з пухирчатим покриттям без обмежувачів. Інші варіанти виконання не передбачені.

Відмінні характеристики

Дана модифікація пластикового піддону поєднує:

 • Високу міцність;
 • Довговічність;
 • Хорошу стійкість до механічних пошкоджень і несприятливих впливів зовнішнього середовища;
 • Універсальність;
 • Стабільність ваги, незалежно від погодних умов;
 • Практичність;
 • Широкий діапазон робочих температур в межах -30 °C - +70 °C;
 • Можливість обслуговування за допомогою будь-яких видів складської вантажно-транспортної техніки (річтраки, рокли, штабелери, навантажувачі);
 • Доступну вартість.

Конусна форма ніжок і особлива їх конструкція дозволяє вкладати їх один в один, економлячи корисний простір транспортного засобу і складського або робочого приміщення при поверненні і зберіганні порожньої тари.

Дозвільна документація

При покупці гігієнічного європіддона пластикового в Склад Плюс, незалежно від обсягу поставки, замовнику надається вся необхідна документація - висновок санітарно-епідеміологічної експертизи Держпродспоживслужби України та гігієнічний сертифікат NIZP-PZH, що видається Національним інститутом гігієни і суспільної охорони здоров'я Польщі. Даний пакет документів дозволяє використовувати цей піддон в харчовій і фармацевтичній галузі, а також при проведенні імпортно-експортних операцій. Наявність документації значно скорочує час на митне оформлення вантажів. Транспортування палети може здійснюватися всіма видами вантажного транспорту.

Гігієнічність

Пластикові піддони характеризуються практичністю і легкістю проведення санітарно-гігієнічної обробки, в міру необхідності. Чистити і мити виріб можна із застосуванням санітайзерів, чистячих і миючих засобів, а також застосовуючи технологію пароструминної обробки. EUR-палета не потребує додаткової фумігації, не схильна до корозії, гниття, зараження грибком і цвіллю.

Матеріал

Модель Р15 виготовляється за технологією рециклінгу (повна переробка вторсировини PP/PE). Таке поєднання поліпропілену і поліетилену дозволяє отримати матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками, який можна застосовувати в самих різних галузях народного господарства:

 • Хімічної;
 • Нафтопереробної;
 • Харчової;
 • Фармацевтичної;
 • Машинобудування;
 • Електроніка і електротехніка;
 • Целюлозно-паперове виробництво;
 • Водоочищення.

Такий пластик стійкий до механічних впливів, а також має хімічну стійкість до кислот, лугів, солей, є хорошим діелектриком і повністю безпечний для людини і навколишнього середовища (підлягає повторній переробці для подальшого використання).

Довговічність

Багаторазові європіддони із пластику мають тривалий термін експлуатації - не менше ніж 30 повних циклу оборотності, що включають в себе 4 етапи складської обробки:

 • Збірка і навантаження продукції на тару;
 • Логістика до місця призначення;
 • Розвантаження;
 • Доставка порожньої тари або зі зворотним вантажем.

Для порівняння, аналогічні вироби з дерева розраховані максимум на 7 таких циклів.

Міцність

Товстостінна конструкція і посилення сталевими профілями дає можливість витримувати значні по масі навантаження протягом тривалого часу. Виріб має високу ударо-і зносостійкість, міцність на вигин навіть при критичних температурних режимах. Тому може успішно експлуатуватися в будь-яких кліматичних зонах.

Безпека

Відсутність цвяхів, гострих кутів, трісок і відколів, зводить до мінімуму можливість травмування обслуговуючого персоналу через пошкодження пластикової тари. Крім цього матеріал не виділяє токсичних речовин і підлягає переробці, завдяки чому забезпечується безпека для навколишнього середовища і екологічність обладнання.

Переваги покупки в Склад Плюс

Купити пластиковий піддон за ціною дилера на українському ринку, можна на сайті нашої компанії, яка є офіційним представником європейського виробника в Україні. Крім цього, співпрацюючи з компанією наші клієнти отримують:

 1.  Надання всієї дозвільної документації, яка підтверджує відповідність тари внутрішнім і міжнародним нормам і стандартам, в тому числі і чинним на території країн ЄС.
 2.  Відповідність заявленим характеристикам і експлуатаційним параметрам. На всю продукцію надається довгострокова гарантія.
 3.  Великий і різноманітний асортимент. У каталозі компанії представлено понад 30-ти видів пластикової тари. Тут є фото і опис кожної модифікації, що значно спрощує вибір, плюс кваліфікована допомога наших фахівців.
 4.  Оперативність обробки заявки. Швидкість виконання замовлення і європейські стандарти обслуговування.

Купити пластиковий піддон р15 посилений 1200х800 мм за найкращою ціною зі складу в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпрі від компанії СКЛАД ПЛЮС, оперативна доставка по Україні в будь-яке місто
Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі