Головна /
Статті /
Вибір пластикових палет

Особливості вибору пластикових палет

Пластикові палети дозволяють акуратно, з високим ступенем безпеки і компактно транспортувати різні види вантажів. Їх використання прискорює процес проведення вантажно-розвантажувальних робіт, а також внутрішнього переміщення товару до місця призначення. Також сьогодні все більш популярним стає викладка продукції на піддонах в рітейл зонах і гіпермаркетах.

Особливості вибору пластикових палет, цікава інформація від Склад Плюс

Різні типи основ та поверхонь, конструктивні особливості

Вибір палет пластикових потрібно робити в залежності від типу вантажу, для перевезення якого вони будуть задіяні, максимально допустимих навантажень і сфери застосування. Піддон може бути стандартної вантажопідйомності або підвищеної, з посиленням сталевими арматурами або полегшеним, а також виконаний в різному виконанні - з ґратчастої або суцільною, поверхнею, з прорізами, з протиковзаючим напиленням, для автоматизованих ліній, з обмежувальними бортиками, ті, що штабелюються або вкладаються. Основа може бути на ніжках або полозах, з 4-х або 2-х стороннім захопленням для навантажувачів, рокли, річтрака та іншої складської техніки.
На сайті "Склад Плюс" тара з полімерних матеріалів представлена у великому асортименті. Завдяки цьому, вибрати відповідні піддони і купити їх за найкращою ціною тут не складає особливих труднощів. Для цього в каталозі на кожен вид товару є докладний опис і фото виробу. Також вказані його основні експлуатаційні характеристики і матеріал з якого вони виконані.
Тут можна підібрати посилені пластикові палети для використання на машинобудівних концернах, європіддони для харчової і фармацевтичної галузі, на які є відповідна дозвільна документація, напівпіддони для компактного транспортування вантажів в невеликих вантажних автомобілях і так далі.
З усіх питань Вас з радістю проконсультують наші фахівці.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі