Головна /
Статті /
Підбір пластикових палет

Відмінні властивості та особливості пластикових палет

За останні 10 років пластикові палети впевнено витісняють із ринку дерев'яні аналоги. Це пояснюється їх практичністю, надійністю та високим ступенем безпеки експлуатації. В Україні купити пластикову тару виробництва ЄС, що відповідає всім міжнародним стандартам якості, та за цілком доступними цінами можна на сайті "Склад Плюс".

Підбір пластикових палет

Асортимент та особливості використання

У каталозі компанії, даний вид піддонів представлений великою кількістю моделей, які різняться за своїми габаритами (найпоширенішим вважається європіддон 1200х800 мм), експлуатаційним властивостям, матеріалу, сфері застосування, варіантам виконання поверхні настилу (суцільне, щілинне, гладке, з антиковзаючими накладками або пупирчате), типом основи (на ніжках, полозне, дво- або чотиризахідне), способам розміщення (стелажне, підлогове, штабелювання) та деяким іншим конструкційним особливостям.

Використання пластикових палет, якщо їх було підібрано правильно, дозволяє підвищити ефективність роботи всього підприємства. Це досягається за рахунок:

Ще однією перевагою пластикової палети є безпека використання. Це обумовлено високою міцністю матеріалу з якого він зроблений, а також відсутністю в конструкції задирок, цвяхів, гострих кутів. Правильно підібрати складську тару та вигідно купити її в Україні, можна оформивши онлайн замовлення на сайті нашого підприємства.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі