Головна /
Статті /
Переваги пластикових палет

Переваги та особливості використання пластикових палет

Пластикові палети сьогодні застосовують у всіх сферах діяльності. Сюди входять великі промислові підприємства, невеликі фабрики і виробничі об'єднання, складські комплекси, транспортні компанії, сервісні центри, фермерські господарства, торговельні об'єкти і будівельні організації. Такий широкий спектр застосування можна пояснити універсальністю, практичністю і ефективністю тари даного виду.

Переваги та особливості використання пластикових палет, цікава інформація від Склад Плюс

У чому особливості використання

Застосування пластикових палет має ряд важливих переваг.
1. Дозволяє максимально ефективно задіяти площу будь-якого приміщення. Особливо актуально в поєднанні зі стелажними конструкціями різних типів - фронтальні, набивні, палетний складський мезоніни.
2. Скорочують час на вантаження-вивантаження товару. Завдяки зручній конструкції і можливості використання складської техніки, використання ручної праці зводиться до мінімуму.
3. Дозволяють оптимізувати багато складських процесів. Це обумовлено зручним доступом до продукції, а також можливістю швидко виконувати її відбір за накладними і подальше переміщення.
4. Значно зменшують витрати на логістику. Такі піддони на відміну від дерев'яних, мають меншу вагу і не змінюють її під впливом зовнішніх факторів (вологості), плюс конструкція деяких моделей передбачає їх установку один в один (вкладання). Це додатково економить місце при поверненні і зберіганні порожніх піддонів.
5. Легко мити, чистити, дезинфікувати. Конструкція і матеріал легко очищаються за допомогою води, миючих та дезінфікуючих засобів, а також за допомогою короткочасного впливу паром.
6. До всього цього слід додати тривалий термін служби і екологічність.

В каталозі підприємства "Склад Плюс" пластикова тара представлена продукцією відомих виробників і в широкому асортименті. Тут можна купити пластикову палету євростандарту з розмірами 1200х800 мм, fin-паллету 1200х1000, і напівпіддон 800х600 мм, чверть-піддон 600х400 мм.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі