Головна /
Статті /
Способи стелажного зберігання вантажу на палетах

Палетне зберігання на стелажах

Зберігання продукції на піддонах має низку важливих переваг. Щоб реалізувати цей спосіб розміщення товару, потрібно використовувати металеві палетні стелажі різних видів. Це дозволить максимально раціонально використовувати площу та висоту приміщення, а також спростити та прискорити процеси проведення робіт із завантаження/вивантаження та розміщення продукції, а також її відбору за накладними. Усе це позитивно відіграє на продуктивності роботи всього підприємства.

Складське зберігання на палетних стелажах

Основні сфери застосування палетних стелажів

Відмінною особливістю стелажних конструкцій даного типу є те, що вони призначені для палет, на яких знаходиться вантаж. Тому в основному їх використовують там, де є необхідність розміщення великих партій продукції, а також у супермаркетах, магазинах будматеріалів, складських комплексах, з великим товарообігом.

Залежно від умов роботи, характеру вантажу та схеми обробки вантажу розміщеного на піддонах застосовують різні види палетних стелажів:

Крім цього, такі конструкції часто використовуються як складова частина мезоніну для складу.

Переваги використання

Одним з основних напрямків діяльності компанії "СКЛАД ПЛЮС" є виробництво та продаж стелажного обладнання будь-яких видів, як стандартних, так і на замовлення, під потреби конкретного підприємства.
Головними перевагами стелажів для піддонів є:

До цього слід додати естетичний зовнішній вигляд палетних фронтальних стелажів, що дає можливість використовувати їх у торгових приміщеннях мега- та супермаркетах, де використовується викладка товару на піддонах. Вибрати та купити такі стелажні конструкції в Україні, на найвигідніших умовах можна в "СКЛАД ПЛЮС". Всі елементи конструкції завжди є в наявності та готові до відвантаження.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі