Головна /
Статті /
Палетні стелажі - переваги і призначення

Призначення і переваги паллетних стелажів

Складські стелажні конструкції для піддонів є одними з найбільш поширених і вживаних в самих різних сферах діяльності. Вони призначені для розміщення палетованих вантажів, а при використанні додаткових елементів (поперечини-перемичок і поличних настилів) і продукції з негабаритним розмірами, а також бочки, рулони, бабині з електрокабелем і товари без упаковки.
В Україні купити палетні стелажі нові та б/в найнижчу можливу ціну і гарантією якості пропонує підприємство "Склад Плюс".

Призначення і переваги паллетних стелажів, цікава інформація перед покупкою від Склад Плюс

Переваги паллетного стелажа

Оптимізація робочих процесів, а також ефективне використання корисного простору виробничого цеху, складського комплексу, майстерні або торгового приміщення, в першу чергу, залежить від правильного вибору обладнання для їх оснащення. Серед головних переваг стелажів палетних для складу можна виділити такі чинники:

До цього слід додати естетичний зовнішній вигляд і широкий спектр застосування, для зберігання різних товарів.

Звернувшись в нашу компанію, можна замовити виробництво палетних стелажів різних типів для розміщення вантажів на піддонах. Вони бувають - з фронтальним доступом, в'їзні, (набивні), палетний мезонін. Кожен з них має свої особливості і область застосування, але всі вони дозволяють підвищити продуктивність роботи всього підприємства. За консультацією - звертайтеся до менеджерів Склад Плюс по будь-якому зручному каналу зв'язку.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі