Головна /
Статті /
Палетні стелажі - особливості обладнання

Стелажі паллетного зберігання - конструктив і особливості застосування

Сьогодні практично кожен склад не обходиться без паллетной тари, а для її розміщення з товаром використовують відповідне стелажне обладнання. Саме палетні стелажі найкращим чином підходять більшості складських господарств, і поєднують в собі універсальність. практичність, зручний доступ до товару і доступну ціну. Призначення таких конструкцій - розміщення і зберігання різноманітних вантажів на піддонах, а також (при відповідному оснащенні поличними настилами і перемичками) бочок, бабин з електричним кабелем, негабаритний продукції і неупакованого товару.

Стелажі паллетного зберігання - конструктив і особливості застосування, цікава інформація від Склад Плюс

З чого складається конструкція

Одна з характерних особливостей палетних стелажів - проcтота і надійність конструкції, яка може витримувати досить великі навантаження. Основні конструктивні елементи:

Також, стелажне обладнання для складу даного типу можуть додатково укомплектовуватися різними захисними елементами - наприклад, відбійники, стопери, обмежувачі, полки, хрестові зв'язки, міжрядні з'єднувачі та інші.

Види і особливості застосування

Компанія "Склад Плюс" спеціалізується на виробництві і постачаннях по всій Україні металевих стелажів для паллетного зберігання різних типів - фронтальних, в'їзних (набивних) і мезонінів палетних. Кожен вид такої конструкції має свої особливості використання, які необхідно обов'язково враховувати при їх виборі.
Зокрема, палетні стелажі фронтальні нові, або б/в більше підходять там, де необхідно забезпечити вільний доступ до кожного піддону, з розміщеною на ньому продукцією. Набивні (в'їзні) більше підходять для зберігання однотипної продукції у великій кількості. Купити палетний мезонін є оптимальним рішенням для оснащення висотних приміщень зі складним і нестандартним плануванням для формування поверхових перекриттів для персоналу та техніки. Для підбору оптимального обладнання звертайтеся до наших фахівців.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі