Головна /
Статті /
Плюси і мінуси палетних стелажів вживаних

Палетні стелажі - переваги і недоліки обладнання б/в

Підприємство "Склад Плюс" реалізує стелажне обладнання нове та бувше у вжитку українського виробництва і відомих зарубіжних брендів. Варто відзначити, що саме покупка палетних стелажів вживаних має свої особливості та нюанси розібратися з якими завжди допоможуть кваліфіковані консультанти компанії.

Палетні стелажі - переваги і недоліки обладнання б/в, цікава інформація від Склад Плюс

Перелік основних переваг та недоліків

Металеві стелажі палетні б/в, що представлені на сайті нашого підприємства, характеризуються:

До мінусів таких конструкцій можна віднести наступні фактори:

Тому до вибору та купівлі таких конструкцій потрібно підходити дуже відповідально, і звертатися найкраще на підприємства, що спеціалізуються в даній сфері. В Україні, одним з лідерів, в цьому сегменті ринку, є "Склад Плюс". Компанія має постійний складський запас нових і б/в виробів, свій проектний відділ, а також монтажні бригади, які працюють з виїздом до Замовника в будь-яку точку країни.

Як вибрати і правильно оформити замовлення

У компанії "Склад Плюс" перед продажем кожна конструкція попередньо діагностується, проходить випробування на міцність відповідно до нормативних документів, при необхідності фарбуються. Тому обладнання за своїми експлуатаційними характеристиками практично не поступається новим, і може використовуватися у всіх сферах діяльності.

Підібрати палетні стелажі що були у вжитку, які підходять для конкретних умов експлуатації допоможуть фото і опис конструкцій, розміщення на сайті нашої компанії, а також кваліфіковані менеджери. Все це дає можливість придбати обладнання за найкращою ціною і з гарантією якості, плюс є можливість доставки по всій Україні.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі