Головна /
Статті /
Гігієнічні пластикові піддони від Склад Плюс

Гігієнічні пластикові піддони для різних сфер діяльності

Гігієнічну палетну тару застосовують у багатьох сферах діяльності. В першу чергу, це підприємства харчової промисловості та фармацевтичної галузі, по-друге, складські комплекси і торгові об'єкти, по-третє, логістичні компанії, а також установи та підприємства, де діють особливі санітарно-гігієнічні вимоги. Найбільш затребуваним виробом є піддон пластиковий.

Гігієнічні пластикові піддони для різних сфер діяльності, цікава інформація від Склад Плюс

Матеріал і конструкція

Для виробництва піддону пластикового зазвичай використовують як первинний, так і вторинний поліетилен (HDPE, LDPE). На сайті компанії "Склад Плюс" представлені гігієнічні палети з обох матеріалів, також запропонований широкий вибір моделей виготовлених за інноваційною технологією рециклінгу. Їх перевагами є:

Ще до достоїнств гігієнічних пластикових піддонів можна віднести, що їх можна купити в різних розмірах (євростандарту 1200х800 мм, фінського 1200х1000, ½ євро 600х800 мм, ¼-євро 600х400 мм і ін.) і виконаннях (наприклад, з обмежувальними бортиками, призначеними для надійної фіксації і стабілізації вантажу на палеті, різними типами основи і поверхні настилу, є посилені металевою арматурою моделі, і ін.). У стандартному виконанні, така тара поставляється в темно-сірому кольорі, але при необхідності можна замовити і придбати в блакитному, білому та інших кольорах.
За повної консультацією звертайтеся до наших фахівців.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі