Головна /
Статті /
Послуги з ремонту та обслуговування складської техніки

Ремонт і обслуговування складської техніки

Електроштабелери, електророкли, річтраки, навантажувачі, збирачі замовлень зазвичай експлуатуються з підвищеними навантаженнями, і згідно з рекомендаціями заводу-виробника вимагають періодичного технічного обслуговування. В Україні оперативний ремонт складської техніки і всі види ТО можна замовити в "Склад Плюс". Послуги надаються виїзними бригадами висококваліфікованих майстрів або в майстерні сервісного центру.

Ремонт і обслуговування складської техніки, цікава інформація від Склад Плюс

Види ремонтів

Фахівці компанії виконують всі види робіт по ремонту складської техніки різних типів:

Матеріально технічна база сервісного центру дозволяє обслуговувати все вузли і агрегати вантажно-транспортних машин всіх відомих виробників - "Цесаб", "Тойота", "Лінда", "Штиль", "Кларк", "Юнгхайнріх", "Бі Ті", "Катерпіллер "," Кроун "та багатьох інших.

Найпоширеніші проблеми

При ремонті техніки для складу майстри найчастіше стикаються з певними несправностями, що характерні для конкретних механізмів і вузлів.

Всі ці проблеми і багато інших оперативно усунути можуть майстра підприємства. Виїзні бригади виїжджають за місцем знаходження Замовника і виконують ремонт і обслуговування складської техніки. Якщо потрібних деталей немає в наявності на нашому складі, то вони будуть поставлені в короткі терміни з Європи (до 3-х днів).

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі