Головна /
Статті /
Експлуатація та конструкційні особливості рокли

Експлуатація та специфіка роботи гідравлічного візка

Вилковий візок рокла вперше був випущений підприємством "Rocla" (Фінляндія), у 50-х роках минулого століття. Дуже швидко підприємство стає відомим на весь світ, а його продукція успішно експортується до багатьох країн. Пізніше виробництво складської техніки даного типу освоюють ще багато компаній. Але досягти оптимального поєднання доступної ціни з високою якістю та надійністю вдалося далеко не всім. Тому, плануючи купити гідравлічний візок, слід обов'язково звертати увагу на бренд виробника, якість комплектуючих та складання.

Експлуатація та специфіка роботи гідравлічного візка

Як працює і конструкційні особливості

Візок має досить просту і разом з цим дуже надійну конструкцію. Це досягається за рахунок застосування сучасних технологій, якісних матеріалів, комплектуючих та гідравлічних вузлів підвищеної надійності. До того ж, металеві елементи конструкції, що покриваються полімерно-порошковою емаллю, що забезпечує надійний антикорозійний захист. Це дозволяє ефективно застосовувати таку складську техніку всередині приміщень та на вулиці, для безпечного обслуговування великих обсягів вантажу. На сайті підприємства "Склад Плюс" гідравлічні візки представлені 9-ма моделями з вантажопідйомністю від 1-х до 5-ти тонн.

Робота рокли для складу з гідравлічним приводом полягає в тому, що вона спочатку піднімає піддон з вантажем над поверхнею підлоги, потім вручну переміщається до місця призначення, і акуратно опускають його. При цьому транспортування виконується з мінімальними фізичними витратами та великим ступенем безпеки.

Гідравлічний візок у "Склад Плюс" - це продукція відомого та перевіреного часом заводу. В Україні ми є багаторічним імпортером складської техніки, тому купувати тут надійно, безпечно та вигідно.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі