Головна /
Статті /
Переваги застосування стелажів для палет

Переваги стелажів для палет і сфери застосування

Серед усіх видів стелажних конструкцій для зберігання різних видів продукції, найбільш універсальними і поширеними вважаються стелажі для палет. Це пояснюється рядом важливих переваг, які вони мають, а також цілком доступною ціною.

Переваги стелажів для палет і сфери застосування, цікава інформація від Склад Плюс

Сфера застосування

Завдяки своїм конструкційним особливостям, простоті монтажу і відповідності стелажів палетних всім міжнародним нормам і стандартам піддонів, такі конструкції можна зустріти практично у всіх сферах діяльності, включаючи великі виробничі цехи, підприємства фармацевтичної, хімічної та харчової галузі, супермаркети, склади, будівельні організації, в загальному всюди, де постійно потрібно розміщення і зберігання різних товарів, упакованих на палетах.

Переваги металевих конструкцій даного типу:

Крім цього, їх застосування дозволяє раціонально задіяти площу та об'єм приміщень, прискорити пошук товару і його обслуговування, а також оптимізувати завантаження-вивантаження продукції.
Слід додати, що в залежності від типу стелажі для палет, можна використовувати різні методи обробки вантажів - механічний, комбінований, автоматизований, «вузькопрохідний склад», «LIFO» або «FIFO». Кожен з них має свої особливості і відмінності, і підходить для конкретних умов і товарів. Все це обов'язково слід враховувати замовляючи в "Склад Плюс" виробництво нових палетних стелажних систем для складу або торгового приміщення, або збираючись купити б/в конструкції в Україні.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі