Головна /
Статті /
Стелажі фронтальні палетні

Палетні стелажі фронтальні - застосування, переваги

Фронтальні палетні стелажі для багатоярусного зберігання вантажів, фото 1

Для оптимізації роботи складських комплексів, промислових підприємств, логістичних компаній і торгових об'єктів застосовують стелажні конструкції різних типів. Найпоширенішими і затребуваними є фронтальні палетні стелажі призначені для багатоярусного розміщення вантажу, упакованого на піддони. Підприємство "Склад Плюс" виробляє і реалізує металеві стелажні системи всіх видів, які повністю відповідають всім міжнародним стандартам і внутрішнім ДСТУ що підтверджено відповідною документацією та сертифікатами, в тому числі - TÜV NORD CERT ISO, TÜV Rheinland LGA, висновок санітарно-епідеміологічної експертизи і деякі інші.

Основні сфери застосування палетних стелажів фронтального типу

Конструкції даного типу відрізняються своєю універсальністю і зручністю використання. Пояснюється можливістю застосування вантажно-розвантажувальної техніки, при проведенні різних видів робіт з навантаження-розвантаження товару, а також установки піддонів з вантажем на різні рівні стелажних систем. При цьому забезпечується прямий доступ до кожної палети і систематизоване зберігання продукції.

Фронтальні стелажі для палет застосовують в таких сферах діяльності:

Установка таких конструкцій передбачає застосування спеціалізованої техніки для складу (рокли, навантажувачі, штабелери, річтраки), що дозволяє легко розміщувати піддони на всіх полицях, розташованих на різних рівнях.

Переваги використання

Ключовими перевагами стелажів палетних є простота і надійність їх конструкції, а також зручність обслуговування і тривалий термін служби, плюс цілком доступна ціна. Це досягається за рахунок застосування сучасних технологій і використання якісної сталі, виробництва ЄС, а також антикорозійного обробці всіх металевих елементів (фарбування полімерно-порошковою емаллю).

До цього слід додати простоту і легкість монтажу, який можна виконати силами працівників свого підприємства, так як для цього не потрібно спеціального устаткування і пристосувань. З огляду на, що на сайті підприємства, можна купити, як конструкцію за індивідуальним замовленням, так і окремі готові модулі, що дозволяє розширювати і адаптувати обладнання, змінювати конфігурацію, в залежності від умов експлуатації та поточних потреб підприємства, а також специфіки його роботи.

В Україні купити палетні стелажі будь-яких розмірів, конфігурацій, для компаній, що працюють в різних галузях народного господарства можна в "Склад Плюс". Конструкція поставляється в розібраному вигляді, в комплекті з усім необхідним кріпленням, інструкцією і супровідною документацією. Тому може бути без проблем доставлена в будь-яку точку країни, з мінімальними витратами.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі