Головна /
Статті /
Поради щодо вибору та купівлі електроштабелера б/в

Особливості вибору та експлуатації електроштабелера б/в

«Склад Плюс» постачає вживане надійне самохідне обладнання для складу, для швидкого виконання навантаження-вивантаження товару та транспортування різних видів продукції. Одним з найпопулярніших і найпоширеніших з них є електроштабелер б/в. Ми постачаємо техніку відомих виробників зі світовим ім'ям, що пройшла діагностику та тестування, кожна одиниця має гарантію на роботу.

Електроштабелери б/в для ефективної роботи вашого підприємства, фото 1

Особливості експлуатації

Робота електричного штабелера на підйом-опускання здійснюється за допомогою електронасоса та гідроциліндрів, а пересувається у горизонтальній площині, за рахунок електричного двигуна. Головними перевагами є:

Поради щодо вибору та купівлі

На ринку складської техніки представлено чимало різних моделей від різних виробників. Вони відрізняються не тільки якістю та ціною, але й такими важливими експлуатаційними параметрами (максимально допустимі навантаження, висота підйому, швидкість пересування, вид батареї), а також деякими конструкційними особливостями. Крім цього, обов'язково потрібно враховувати, хто виробник складської техніки.

Електроштабелер б/в це відмінний вибір для складу, супермаркету, або будь-якого іншого підприємства з великим вантажообігом та високою інтенсивністю роботи. Підібрати та купити в Україні надійну модель, що ідеально підходить за технічними параметрами та за найкращою ціною, завжди допоможуть менеджери компанії "Склад Плюс".

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі