Головна /
Статті /
Як вибрати електроштабелер б/в

Особливості вибору беушного електроштабелера

Електроштабелер - особливий вид вантажно-транспортної техніки, яка призначена для застосування всередині приміщень для підйому-опускання вантажів, а також їх переміщень в межах складського приміщення з подальшою установкою на яруси стелажних систем. Відмінними рисами даної спецтехніки є компактні розміри, хороша маневреність, продуктивність і високий ступінь безпеки.

Як вибрати електроштабелер б/в

Як вибрати і на що звертати увагу

Вартість нового електроштабелера досить висока, тому придбати його можуть, як правило, великі компанії (виробники, експортери, рітейлери). Для тих, хто хоче мати сучасну вантажно-підйомну спецтехніку можуть скористатися пропозицією від "Склад Плюс", і за доступною ціною купити самохідний штабелер б/в у повністю робочому стані з довгостроковою гарантією.

При виборі моделі потрібно враховувати:

Крім цього, при виборі вживаного штабелера електричного фахівці рекомендують звертати увагу на рік випуску, загальне напрацювання мотогодин, ступінь зносу АКБ, а також наявність додаткових опцій і хто виробник . В каталозі підприємства представлена техніка багатьох відомих брендів, також будь-яку модель можемо запропонувати привезти під замовлення протягом 10 днів.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі