Головна /
Статті /
Електророкла б/в - переваги покупки і експлуатації

Переваги покупки електророкли б/в

Електричні вилочні візки широко використовується в складській логістиці. Їх застосування дає можливість підвищити ефективність вантажно-розвантажувальних робіт, а також оптимізувати транспортування вантажів усередині приміщень. "Склад Плюс" пропонує купити електророклу б/в, за доступною вартості і з довготривалої гарантією.

Переваги покупки електророкли б/в, цікава інформація від Склад Плюс

Переваги використання рохля з електроприводом

Головними особливостями техніки даного типу є хороша маневреність, компактність, мобільність, легкість і безпеку управління, велика вантажопідйомність (до 2500 кг -3300 кг), висока швидкість переміщення (4-5 км - для моделей, що супроводжуються оператором і до 18-20 км - для моделей з кабінами), простота і надійність конструкції. Рохлі даного типу оснащуються високопродуктивним і надійним тяговим електродвигуном змінного струму (24 v) і АКБ, здатними забезпечити безперебійну роботу на протязі 1-2-х змін. Зручний доступ до акумуляторів дозволяє проводити їх заміну або здійснювати підзарядку, не знімаючи з вантажно-транспортного обладнання.

Беушні електро рокли, в каталозі компанії представлені моделями таких виробників - "Cesab", "Hyster", "Caterpillar", "Yale", "Mitsubishi", "Toyota", "Komatsu", "Still", "Jungheinrich" та інші. Якщо потрібної модифікації, в даний момент немає в продажу, то її можна придбати під замовлення - середній термін виконання заявки зазвичай становить до 10 днів.

Спецтехніка б/в поставляється після діагностики і проведення розширеного технічного обслуговування і з наданням 6-ти місячної гарантії. Технічні характеристики практично не відрізняються від параметрів нової електророкли, а ціна значно менше. Такий вибір - це оптимальне рішення для тих, хто хоче оснастити своє підприємство якісної складської технікою і при цьому заощадити бюджет.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі