Головна /
Статті /
Електрокара навантажувач б/в - вигідне придбання

Електрокара навантажувач б/в - особливості покупки

Компанія "Склад Плюс" поставляє на український ринок весь спектр складської техніки відомих світових виробників. Окремо слід зупинитися на навантажувачах бувших в експлуатації. Такий вибір дозволяє забезпечити своє підприємство надійною і робочою машиною, і при цьому не переплачувати. Електрокара навантажувач б/в відрізняється високою надійністю, економічністю, практичністю і екологічністю.

Електрокара навантажувач б/в - особливості покупки, цікава інформація від Склад Плюс

Де і як купити в Україні беушний електронавантажувач

Головними перевагами б/в навантажувача з електроприводом є висока продуктивність, доступність обслуговування, легкість управління, хороша маневреність і довговічність. Багато крупних промислових підприємства, співпрацюють з відомими виробниками електронавантажувачів і іншої складської техніки, і намагаються оновлювати свій парк спеціальних транспортних засобів не рідше 1-го разу на 5 років, а іноді і частіше. Тому що вживана техніка зазвичай продається на спеціальних аукціонах проведених за кордоном, і в яких регулярно беруть участь менеджери нашої компанії.

Щоб купити електрокару навантажувач б/в за доступною ціною і у відмінному робочому стані, досить звернутися в "Склад Плюс", визначитися з моделлю, комплектацією та оформити замовлення . Якщо потрібної модифікації немає в наявності, на момент оформлення замовлення, то вживаний навантажувач електричний, може бути придбаний під замовлення (в середньому час виконання заявки становить 2-3 тижні). Техніка передається замовнику в повністю робочому стані і після проходження всебічної діагностики та розширеного техобслуговування.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі