Головна /
Статті /
Електронавантажувач б/в - вибір і покупка

Електричний навантажувач б/в - вдале придбання

З кожним роком популярність електротехніки, в тому числі і складської постійно зростає. Це можна сказати і про вилочний електричний навантажувач б/в, який призначений для підйому і переміщення вантажів як правило всередині приміщень, а також штабелювання палетованих товарів або розміщення продукції на різних ярусах стелажних конструкцій.

Електричний навантажувач б/в - вдале придбання, цікава інформація від Склад Плюс

Параметри, що впливають на вибір

Ключовими характеристиками електричного навантажувача б/в є:

Крім цього потрібно брати до уваги, з якого матеріалу виконані шини коліс, конструкційні особливості (доступ до АКБ, наявність зарядного пристрою та інші), яке навісне обладнання додатково можна використовувати.

Особливості вибору і покупки вантажно-транспортної складської техніки з пробігом

"Склад Плюс" пропонує купити електрокару з пробігом відомих марок і найпопулярніших моделей за кращими цінами і тривалим періодом гарантії. Кожна одиниця спецтехніки, представлена в каталозі, проходить повну діагностику і розширене технічне обслуговування. В ході останнього здійснюється ремонт або заміна зношених, або несправних деталей, чистка та промивка систем і вузлів, їх настройка, заміна масла і витратних матеріалів. Всі роботи проводяться згідно встановленого регламенту і рекомендацій виробника. Такий підхід дає можливість поставляти замовникам вилочні електричні навантажувачі в повністю робочому стані і економити на їх придбання значні суми, без втрати продуктивності і функціональних можливостей.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі