/
 /
 /
Термостійкі колеса

Термостійкі (вогнетривкі, жаростійкі) колеса - особливості та типи

Термостійкі колеса серії 41 Norma Therm
Серія 41 Norma Therm
 • матеріал – алюміній
 • температура від -40 до +300 °С
 • навантаження 150-250 кг
Жароміцні колеса серії 43 Norma Therm
Серія 43 Norma Therm
 • матеріал – фенол
 • температура від -40 до +300 °С
 • навантаження 150-300 кг
Жаростійкі колеса серії 49 Norma Therm
Серія 49 Norma Therm
 • матеріал – технополімер
 • температура від -40 до +300 °С
 • навантаження 150-220 кг
Чавунні колеса термостійкі серії 48 Norma light, Medium
Серія 48 Norma light, Medium
 • матеріал – чавун
 • температура від -50 до +500 °С
 • навантаження 150-600 кг

Для використання в теплих середовищ рекомендується купити термостійкий (вогнетривке) колесо для складського візка або тачки. Це окрема група промислових коліс, які можна зустріти:

Основна особливість в тому, що купити термостійкі (вогнетривкі) колеса для складського візка або тачки можна для використання в широкому діапазоні температур - від -100 до +600 градусів за Цельсієм - показники можуть бути різними в залежності від конкретної моделі коліс. Що стосується матеріалу, то вони виготовляються з металу (алюміній, чавун), фенольної смоли, високотехнологічних полімерів. Від матеріалу виготовлення залежить ціна на термостійке (вогнетривке) колесо.

Крім того, досить часте рішення купити термостійкі (вогнетривкі) колеса обумовлено такими перевагами цих виробів:

Завдяки широкому спектру переваг ціна на термостійкі колеса окупається в досить короткі терміни.

В основному, замовити вогнетривкі колеса для складської тачки рекомендується для використання всередині приміщень. Причому бажано, щоб швидкість пересування складської техніки не перевищувала 4 км / год.

Види вогнетривких коліс

У компанії «Склад Плюс» Ви можете замовити термостійкі (вогнетривкі) колеса різних типів. Зокрема, алюмінієві вироби представлені в серії 41 Norma Term. Вони здатні витримати терморежим до 300 градусів Цельсія. Основна перевага цієї серії - низька ціна. Але слід врахувати, що вони надають досить високий тиск на поверхню підлоги. Їх можна використовувати на бетонній або металевій поверхні, кахельної плитці.

У серії 43 Norma Term представлені вироби з термопластичної фенольної смоли. Вони стійкі до вологи, мастил, агресивних хімічних сполук. В даному випадку оптимально поєднується якість і ціни на термостійке колесо для складської візки.

49 Norma Term - серія коліс, виготовлених з високотехнологічних полімерних матеріалів. Ця продукція з'явилася на українському ринку не так давно. Їх перевага - мінімальне навантаження на поверхню, вони не залишають слідів навіть на наливному підлозі.

Серія 48 Norma light або Medium включає чавунні вироби. Ціни на такі колеса для складської візки або тачки залежать від діаметра, вантажопідйомності і інших характеристик.

У каталогах нашого магазину представлені докладні описи кожної моделі коліс, вказані ціни. При необхідності Ви можете зателефонувати нашим консультантам і з їх допомогою підібрати оптимальне рішення відповідно до специфіки роботи вашого магазину, складу або підприємства.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі