Стелажі / Вантажна техніка / Промислові колеса

Про компанію

Складское оборудование

Компанія “СКЛАД ПЛЮС” є не тільки постачальником складскього обладнання. Перш за все, ми команда експертів з питань, що пов’язані з організацією складського зберігання, переміщення вантажів в межах цеху, складу чи підприємства. І ми готові запропонувати нашим клієнтам раціональні рішення в питаннях зберігання товару та виконання навантажувально-розвантажувальних операцій.

Основні напрямки нашої діяльності

Основними векторами нашої роботи є:

Кожна одиниця обладнання забезпечує високу ефективність роботи складу або виробництвата при цьому потребує мінімальних витратахна експлуатацію та техобслуговування.

Чому обирають нас

Серед наших компаній – великі логістичні та виробничі компанії, підприємці, приватні особи. Кожен наш клієнт та партнер знає, що, звернувшись до нас, він отримує найвигідніші умови співробітництва та севіс європейської якості.

В чому наші переваги перед конкурентами?

  • в комплексному підході. Ми не тільки реалізуємо обладнання, а вирішуємо проблеми, що пов’язані зі складським зберіганням;
  • у виключно високій якості продукції. “СКЛАД ПЛЮС” – партнер провідних українських та світових виробників обладнання для складу;
  • у наданні гарантійних зобов’язань на товари та послуги;
  • в демократичній ціновій політиці. Ми працюємо напряму з виробниками, що дозволяє економити кошти наших клієнтів;
  • в оптимальній системі обробки замовлень. Тому наші клієнти, в якій би точці України вони не знаходилися, отримувати товар в максимально короткі строки;
  • в безкоштовній консультаційній підтримці. Допомога кваліфікованих спеціалістів, які досконально розбираються в технічних питаннях експлуатації обладнання, що дозволяє оперативно знайти правильне вирішення задачі, що поставлена.

Основний показник ефективності нашої роботи – велика кількість реалізованих проектів в різних регіонах України. Якщо вас цікавлять якісні рішення в сфері складської логістики – приєднуєтеся до числа наших клієнтів! Дзвоніть та пишіть, із задоволенням відповімо на всі питання, що вас цікавлять. Мичекаємо на вас!