/
 /
 /
Правила експлуатації коліс

Правила експлуатації коліс для складських візків

Компанія Склад Плюс пропонує широкий вибір коліс різного призначення. У нашому асортименті є колеса як для звичайних складських візків, так і для більш специфічного медичного обладнання з більш жорсткими вимогами до комплектуючих.

Ми гарантуємо функціонування коліс і роликів і надаємо гарантію на колеса і ролики при дотриманні наступних умов експлуатації.

1. Монтаж кронштейнів на виріб здійснюється за допомогою комплекту болтів, гайок і шайб, зазначених продавцем. Кріплення кронштейнів методом електричної або будь-який інший зварювання не допускається.

1.1 1.2.

2. Кріпильна поверхня кронштейна з центральним отвором або майданчиком повинна щільно примикати всією площею контакту до монтажної поверхні конструкції.

3.1. 3.2.

3. Під час монтажу необхідно забезпечити вільне обертання поворотного кронштейна навколо своєї осі і колеса в кронштейні.

3.1.   3.2.

4. Швидкість пересування коліс і роликів не повинна перевищувати 4 км/год. Допускається незначне перевищення швидкості за умови значної втрати вантажопідйомності.

4_1
4_2

5. Заборонено експлуатацію коліс і роликів з навантаженнями, що перевищують допустимі, зазначені в каталозі.

5

6. Всі колеса і ролики повинні експлуатуватися на рівних поверхнях. Перешкода для коліс з м'яким контактним шаром може становити не більше 5% від діаметра, а для монолітних коліс не більше 2% від діаметра.

6.1. 6.2.

7. Серії 32 та 33 Medium Scaffolding призначені виключно для баків ТПВ і будівельних лісів. Експлуатація даних коліс на іншому обладнанні неприпустима.

8. При завантаженні в бункер контейнера ТПВ необхідно розгальмовувати колеса, обладнані гальмівною системою.

8.1

9. При експлуатації виробів не допускається перевищення заданих температур, застосування агресивних хімічних речовин.

9.1

10. Не допускається експлуатація роликів із заблокованої гальмівною системою.

10.1

11. Не допускається використання гальмівних систем на ухилах і спусках.

11.1

12. Не допускається внесення самостійних змін і доробок у конструкцію колеса і кронштейна.

12.1

13. За умови цілодобової експлуатації коліс і роликів гарантійний термін прийому рекламацій скорочується в три рази, тобто до двох місяців.

13.1

14. При установці чотирьох коліс на виріб, що перевозить сухий вантаж, навантаження розраховується на три колеса. При перевезенні рідкого вантажу навантаження розраховується на два колеса.

14.1 14.2.

15. Стійкість коліс до впливу хімічних речовин

15
Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі