/
 /
 /
Колеса з поліаміду

Колеса з поліаміду: універсальність, доступність, довговічність

Поліамідні колеса серії 45 Medium для складських візків
Серія 45 Medium
  • навантаження 300-1000 кг
  • температура -25 – +85 °С
Поліамідні колеса серії 46 Norma для складських візків
Серія 46 Norma
  • навантаження 150-800 кг
  • температура -25 – +85 °С
Поліамідні колеса серії 47 Norma для складських візків
Серія 47 Norma
  • навантаження 150-1000 кг
  • температура -40 – +130 °С

Колеса з поліаміду: особливості, переваги, застосування

Якщо до складської техніки пред'являються досить високі експлуатаційні вимоги, оптимальний варіант - купити колеса з поліаміду для візка. Вони зроблені з високотехнологічного синтетичного матеріалу, який відрізняється високим рівнем зносостійкості, пружності і стійкості до зовнішніх чинників, а тому ціна на колеса з поліаміду для візка цілком обґрунтована. Дані колеса встановлюються:

Характеристики та переваги продукції

Рекомендується купити продукт для магазину, складу, цеху чи іншого приміщення, де є бетонна підлога, плитка або наливний підлогове покриття. Допускається їх експлуатація і на поверхнях з незначними нерівностями. Але слід враховувати, що висота нерівності не повинна перевищувати 10 відсотків діаметру колеса. Ціна, безсумнівно, зацікавить власників холодильних комплексів і морозильних камер, адже ці колеса зберігають свої властивості в умовах низьких температур. Багато хто хоче купити поліамідне колесо для складського візка (тачки) завдяки таким його переваг:

Види продукції

Ціни залежать від їх величини, вантажопідйомності, наявності кріпильних механізмів та інших факторів. На сьогоднішній день можна замовити поліамідне колесо для складського візка (тачки) із середньою вантажопідйомністю (до 500 кг) і високою (до 1000 кг). Також пропонується замовити поліамідні колеса для складського візка (тачки) з різними типами шасі:

Застосування коліс з поліаміду

За своїми експлуатаційними властивостями ці колеса помітно перевершують аналоги з інших матеріалів, при цьому ціни не набагато вище аналогічної продукції. Висока якість, екологічність, гігієнічність і доступні ціни на колеса з поліаміду для візків зумовили широкий спектр їх застосування. Особливо добре вони зарекомендували себе на об'єктах, до яких пред'являються підвищені санітарні вимоги (медустанови, хімічні лабораторії, підприємства харчопрому і інші). У той же час, завдяки стійкості до впливу різних хімічних сполук, вони широко використовуються на підприємствах з високим ступенем забрудненості продуктами нафтопереробки.

Вам необхідно замовити поліамідні колеса для складських візків (тачок)? Запрошуємо до співпраці з компанією «Склад Плюс» - ми обов'язково підберемо рішення, яке підійде саме Вам. У наших каталогах Ви можете знайти опис кожної серії коліс, подивитися характеристики, довідатися про ціни. Гарантуємо відмінну якість продукції, адекватні ціни, бездоганний сервіс, швидку доставку по Україні.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі