/
 /
Колеса для візків

Колеса для візків та для тачки, промислові колеса

Жодне складське господарство, виробничий цех або торговельний заклад не може нормально функціонувати без мобільних пристроїв - рокл, возів, штабелерів та інших пересувних механізмів. У свою чергу, для нормальної роботи цих пристроїв необхідна надійна, справна ходова база - колеса для складських візків тачок, а також системи кріплень.

Придбавши цю продукцію, необхідно брати до уваги не тільки ціни на колеса для складських візків і тачок. До вибору комплектуючих важливо підходити особливо ретельно з урахуванням цілого ряду параметрів - габаритів приміщення, типу і якості покриття підлоги і багатьох інших. Від цього залежить результативність роботи пересувних пристроїв, а відповідно - і підприємства в цілому.

Правила експлуатації коліс

Вашій фірмі необхідно купити колеса для візків або тачки? Кваліфіковані співробітники нашої компанії готові детально і на високому професійному рівні проконсультувати з таких питань:

Співпрацюючи з компанією «СКЛАД ПЛЮС», клієнт отримує такі переваги:

Ми готові запропонувати:
колеса гумові
поліуретанові колеса
колеса з поліаміду
великовантажні колеса
колеса з кронштейном з нержавіючої сталі
термостійкі колеса
пневматичні колеса
колеса з пінополіуретану
колеса для складської техніки

У наших каталогах Ви знайдете комплектуючі ходової системи обладнання для використання на виробництві, в медицині, будівництві та інших сферах.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі